Restauracja Belveder

Restauracja Belveder

Usytuowana w romantycznym i ustronnym miejscu Restauracja Belvedere już od prawie dwudziestu lat tworzy historię kulinarną na mapie Sosnowca. Naszym znakiem rozpoznawczym jest pasja z jaką przygotowujemy każdą potrawę.

Nasza Misja

Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej. Dbamy o to, by nasze produkty zachwycały smakiem; produkty, z których są przygotowane pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców. Wierzymy, że najlepsze smaki kryją się w naturalnych produktach.
Szef Kuchni od lat poszukuje nowych smaków wprowadzając innowacyjne przepisy do staropolskich i zagłębiowskich potraw. Jesteśmy entuzjastami kuchni typu „slow”, w której najważniejsza jest jakość i miłość do jedzenia.

Nasze miejsce

Dbamy nie tylko o wyborne menu, ale również o rodzinną i przytulną atmosferę. Dzięki doskonałemu usytuowaniu i zabytkowemu miejscu w starej części Sosnowca jesteśmy w stanie przygotować prawdziwe familijne spotkania. Przyjęcia weselne, komunijne, uroczystości rodzinne są przygotowywane przez nas z największa pieczołowitością.
Cisza i spokój sprzyja również organizacji konferencji, zjazdów, sympozjów czy bankietów dla znamienitych gości. Nasze miejsce cechuje dyskrecja i najwyższa jakość obsługi. Pragniemy, by nasi Goście poczuli unikalną i romantyczną atmosferę Pałacyku Shoena.

W sercu historii

Miejsce, w którym znajduje się nasza restauracja Belvedere to jeden z najbardziej urokliwych zakątków w Zagłębiu. Neobarokowa konstrukcja Pałacyku Shoena z 1885 otoczona zielenią od lat zachwyca i przyciąga koneserów sztuki, architektury i dobrego jedzenia.

Dzięki przygotowanemu przez nas cateringowi każda uroczystość stanie się prawdziwa ucztą.

Cenimy sobie tradycję, ale nie boimy się wyzwań. Nasza oferta cateringowa to połączenie świetnych składników, finezyjnych smaków i nietuzinkowych pomysłów. Chcemy, by przyjęcie w domu czy impreza firmowa stały się ucztą smaku.

formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana!
Będziemy w kontakcie.
Dodatkowe pod o nas